اصطلاحات و مکالمات محاوره ای روز انگلیسی امریکایی
معرفی کامل بروزترین و رایج ترین اصطلاحات انگلیسی امریکایی

مرتبه
تاریخ : جمعه 25 تیر 13952- شما برای خرید لپ تاپ به فروشگاهی مراجعه می‌کنید. رنج قیمتی رو که برای خرید لپ تاپ در نظر گرفتید رو به فروشنده میگید و اون هم دو تاپ لپ تاپ مختلف با توجه به بودجه شما معرفی می‌کنه اما شما هنوز مطمئن نیستید که بین او دو لپ تاپ کدوم‌شون رو انتخاب کنید. پس با گفتن عبارت زیر به فروشنده ازش پرسید که به نظرش کدوم یکی از این لپ تاپ بهتره:
?Which would you recommend

نکته: از عبارت بالا وقتی استفاده می‌کنیم که از کسی که تخصص کافی داره بخواهیم که به ما در انتخاب چیزی کمک کنه. شما همچنین می‌تونید از واژه‌ی What به جای Which استفاده کنید با این تفاوت مهم که از Which وقتی استفاده می‌کنیم که بخواهیم در مورد انتخاب بین 2 چیز کمک بگیریم در حالی که از What برای انتخاب بین بیش از 2 چیز مختلف استفاده می‌کنیم.

تصور کنید به یه رستوران چینی سر زدین اما با غذاهای اونا آشنا نیستید. پس از گارسون می‌خواهید که از بین چندین غذای موجود در منو یکیشو به شما پیشنهاد بده. پس شما بهش چی میگید؟:
?What would you recommend
?Which would you recommend
همونطور که گفتیم موقع انتخاب بین چندین مورد مختلف (بیش از 2 مورد) از What استفاده می‌کنیم.راه اندازی کانال تلگرام انگلیسی محاوره‌ای
برای نخستین بار در ایران آموزش انگلیسی محاوره‌ای و Slang امریکایی با مطالبی از اساتید امریکایی همراه با راهنمای جامع فارسی در کانال تلگرام ما به آدرس زیر:
https://telegram.me/joinchat/DhnnKz9eK3Y-KYiCRm-cng

آدرس کانال:
https://telegram.me/Slanguageبرچسب ها: اصطلاحات روزمره، اصطلاحات انگلیسی محاوره ای، آموزش انگلیسی امریکایی، معنی اصطلاح Which would you recommend، دانلود اصطلاحات روزمره، فایل صوتی اموزش انگلیسی، انگلیسی از طریق فیلم و اهنگ،
ارسال توسط حامد
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic